Yhteystiedot

Elosen pääkonttori sijaitsee Jämsässä, Keski-Suomessa. Alta löydät tarkemmat osoitetiedot sekä keskeisimmät yhteyshenkilöt yhteystietoineen.

Mikäli haluat jättää palautetta, pyytää tarjouksen, esittää yhteistyöehdotuksen tai pyytää tuotelahjoitusta, täytäthän asianmukaisen lomakkeen, kiitos!

Haluatko jättää palautetta tuotteistamme?

Mikäli haluat kysyä lisätietoa tuotteistamme tai jättää palautetta, täytä palautelomakkeemme, niin olemme sinuun yhteydessä! Jätä palautetta

Elonen Oy Leipomo / Elosen Konditoria Oy

Patalahdenkatu 1, 42100 JÄMSÄ
Keskus: 020 7070 200
Puhelinmyynti: 020 7070 214, 020 7070 215
myynti@elonen.fi

Laskutustiedot

Elonen Oy Leipomo
Elosen Konditoria Oy

Hallinto

Jari Elonen

Toimitusjohtaja

020 7070 201 jari.elonen@elonen.fi

Tuire Elonen

Henkilöstöpäällikkö

020 7070 202 tuire.elonen@elonen.fi

Mikko Yrjönen

Business Controller

020 7070 206 mikko.yrjonen@elonen.fi

Rami Virolainen

Logistiikkapäällikkö

020 7070 207 rami.virolainen@elonen.fi

Myynti ja markkinointi

Marko Hotanen

Myyntijohtaja

020 7070 210 marko.hotanen@elonen.fi

Kari Laukkanen

Asiakkuusjohtaja

020 7070 205 kari.laukkanen@elonen.fi

Noora Tuominen

Markkinointipäällikkö

020 7070 227 noora.tuominen@elonen.fi

Nina Tienhaara

Avainasiakaspäällikkö / HoReCa

020 7070 222 nina.tienhaara@elonen.fi

Ilpo Oivanen

Myyntiedustaja / Keski-Suomen alue

020 7070 213 ilpo.oivanen@elonen.fi

Päivi Venttola

Myyntiedustaja / Pirkanmaan alue

020 7070 212 paivi.venttola@elonen.fi

Vesa Kiviniemi

Myyntiedustaja / Oulu - Turku

020 7070 211 vesa.kiviniemi@elonen.fi

Jouni Lipponen

Myyntiedustaja / Itä-Suomi

050 366 6603 jouni.lipponen@foodagentti.fi

Elosen Konditoria Oy

Saara Lares

Kahvila- ja ravintolatoimen päällikkö

020 7070 269 saara.lares@elonen.fi

Helena Minkkilä

Ravintolapäällikkö / Café Elonen Jyväskeskus

020 7070 265 helena.minkkila@elonen.fi

Helena Siimes

Ravintolapäällikkö / Café Elonen Jämsä

020 7070 260 helena.siimes@elonen.fi

Marja Kajaala

Ravintolapäällikkö / Café Elonen Seinäjoki

020 7070 275 marja.kajaala@elonen.fi

Raimo Elonen

Hallituksen puheenjohtaja / Elosen Konditoria Oy

020 7070 209 raimo.elonen@elonen.fi

Back to top